Ostatné,  Recenzie

Fotozošit od Saal Digital

fotozošit

Nedávno som videla na facebooku promo akciu firmy Saal Digital na fotozošit za recenziu. Keďže som úplny blázon do takýchto fotografických prkotiniek ako sú fotoknikhy, fotozošity a fotoobrazy, tak som neváhala ani minútu. Zaregistrovala som sa na stránke a nasledujúci deň mi prišla od nich odpoveď s tým, že mi posielajú kupón, ktorý má platnosť 14 dní. Stiahla som si teda program na tvorbu fotozošitu, fotky a pustila sa do práce. Chvíľku mi trvalo kým som sa zoznámila s programom, našla kde, čo a ako nastaviť, ale podarilo sa mi to a vo finále môžem povedať, že je celkom prehľadný. A keďže som mala testovať, tak som sa rozhodla túto možnosť využiť naplno. Vybrala som si formát 15×18 cm. Pozadie titulnej strany som zvolila tmavomodré s ružovými motýľmi, samotné stránky zasa svetlé. Fotky som mala všetky fotené mobilom, zväčša prednou kamerou. V programe je na výber aj kopec doplnkových obrázkov, ktoré sa dajú vhodne a vtipne použiť. Doručenie je kuriérskou službou.

Fotozošit od Saal Digital

Fotozošit mi dorazil do týždňa až k dverám bytu. Po rozbalení balíka som zostala veľmi prekvapená, nečakala som žiaden zázrak, ale to, čo prišlo, bolo naozaj krásne :). Stránky boli z tvrdého a kvalitného papiera, pred titulnou stranou bola ešte umiestnená tvrdá fólia a celý bol zviazaný v kovovej krúžkovej väzbe. Čo ma ale trošku sklamalo bolo, že fotky boli o niečo tmavšie ako v skutočnosti sú a aj rozmazanejšie. Samozrejme som čakala, že nebudú ostré, nakoľko predná kamera mobilu fotí tak ako fotí :).

A aký som mala celkový dojem z produktu, ktorý mi prišiel? Viac ako pozitívny. Musím uznať, že kvalita, akú má Saal Digital je ozaj prvotriedna a vidno, že sú profesionáli v tom čo robia. Kvalitu tlače majú tak vysokú, že odporúčam dávať tlačiť fotky minimálne z ozaj dobrého fotomobilu, ale ideálne od fotografa.

 

01525-dsc_1038Fotozošit od Saal Digital

Translate?

%d blogerom sa páči toto: