Kto sme?

Sme Macka a Maťo, jeden je architekt a druhý je IT administrátor. Jeden žije v Prahe a druhý v Bratislave. Posledných niekoľko mesiacov sme dokonca aj manželmi.

Macka

Architektka, ktorá si postavila hlavu a odišla žiť do Prahy. Milujem cestovanie, chlpaté veci, plyšáky, bonsaje a bryndzové halušky. Ja som tá, kto drží foťák, stará sa o blog, edituje fotky a strihá videá (alebo skôr toto všetko sa učí robiť). Okrem tohto všetkého ešte čarujem s voľnými dňami :).

Maťo

IT administrátor, ktorý do Prahy ani za živý svet ísť nechcel :). Je prvou osôbkou, ktorá číta blogové články, za ktorou idem, keď sa mi niečo technického nedarí. Maťo je ten, kto natáča (pretože  mne to s tým gimbalom naozaj nejde).

Mnoho ľudí sa nás často pýta ako dokážeme tak často cestovať a či sme vykradli banku. Ani jeden z nás dvoch moc nemôže pracovať z domu. Obaja teda disponujeme 25-timi dňami dovolenky plus sviatkami. A keďže žijeme v dvoch štátoch, tak každý inými štátnymi sviatkami :).

O čom je blog?

Blog je hlavne o našom cestovaní a našich zážitkoch. Nie je to návod na jednotlivé miesta. Berte ho skôr ako inšpiráciu. Na každom mieste sa snažíme navštíviť nielen turistické miesta, ale aj miesta, ktoré sú tzv. „hidden gems“.

Blog je aj o mojej milovanej Prahe. O radách, návodoch a miestach kam sa pozrieť. Praha je čarovné miesto a neprestáva ma udivovať. Je toľko miest, kam sa človek môže ísť pozrieť a nemusí zostávať iba na Staromáku.

Ak vás bude čokoľvek zaujímať, neváhajte ma kontaktovať, či už cez správy na sociálnych sieťach (pokojne nám  môžete dať aj Follow, neurazíme sa :)), alebo na email wanderdays@wanderdays.eu.